منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 دلیل که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید

7 دلیل که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 دلیل که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید

با توجه به تحول دیجیتال آمارهزینه های جهانی برای تحول دیجیتال بود 1.3 تریلیون دلار در سال 2020 که انتظار می رود افزایش یابد 2.4 تریلیون دلار تا پایان سال 2022. نه تنها این، بلکه تا سال 2023 تقریباً نیمی از تولید ناخالص داخلی جهانی را تامین خواهد کرد. همه این اعداد به پذیرش سریع تحول دیجیتال اشاره دارد.

با افزایش اتکای کسب‌وکارها به فناوری، آنها به راه‌حل‌هایی نیاز دارند که به راحتی مقیاس‌پذیر باشند و انعطاف‌پذیری و دسترسی مورد نیاز را به آن‌ها بدهند. کجاست میزبانی ابری به کار می آید این نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد، بلکه می تواند شما را از زحمت خرید، نگهداری و ارتقاء سخت افزار گران قیمت برای میزبانی نرم افزار حسابداری خود نجات دهد.

اگر هنوز در مورد اینکه آیا باید نرم افزار حسابداری خود را به فضای ابری منتقل کنید یا نه سردرگم هستید، این مقاله با برجسته کردن دلایل نیاز به میزبانی نرم افزار حسابداری خود، تمام سردرگمی شما را برطرف می کند. در این مقاله با هفت دلیل آشنا خواهید شد که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید.

7 دلیل که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید

در اینجا هفت دلیل محکم وجود دارد که چرا باید نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید.

1. قابلیت دسترسی

یکی از بزرگترین مزایای انتقال نرم افزار حسابداری شما به فضای ابری، قابلیت دسترسی است. این شما را از حضور در دفتر خود برای دسترسی به نرم افزار حسابداری خود رها می کند. شما می توانید در هر زمان و هر مکان از هر دستگاه متصل به اینترنت به نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشید. این بدان معنی است که حتی اگر در سفر یا در حال حرکت هستید، می توانید از راه دور به نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

تنها چیزی که نیاز دارید دستگاهی است که به اینترنت متصل باشد و بتوانید به نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشید. اگر زیاد سفر می کنید یا از خانه کار می کنید، این می تواند مفید باشد. همچنین به این معنی است که می‌توانید با دیگران همکاری کنید و در جریان آخرین تغییرات نرم‌افزار حسابداری خود باشید، حتی زمانی که خارج از خانه هستید. متأسفانه، زمانی که نرم افزار حسابداری شما بر روی یک سرور فیزیکی یا رایانه میزبانی می شود، این نوع دسترسی را نخواهید داشت.

2. عملیات یکپارچه و متمرکز

اگر بخش حسابداری شما به دلیل آشفتگی و هرج و مرج برای مدیریت همه چیز در تلاش است، قطعا باید نرم افزار حسابداری خود را به فضای ابری منتقل کنید. با ذخیره کردن همه چیز در یک مکان متمرکز، عملیات را ساده می کند.

این به شما کنترل بهتری می دهد و خطر خطاها و اشکالات را کاهش می دهد. همچنین می‌تواند مدیریت همه چیز را برای کسب‌وکارتان آسان‌تر کند زیرا می‌توانید همه چیز را از یک داشبورد یکپارچه نظارت و نظارت کنید. بهترین بخش این است که شما را قادر می سازد بر همه موانع غلبه کنید، که روند تصمیم گیری شما را سرعت می بخشد.

3. ادغام شخص ثالث

اگر مجموعه حسابداری خریداری کرده اید که تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد یا در حال حاضر از یکی استفاده می کنید، ممکن است یکپارچه سازی شخص ثالث برای شما چندان مهم نباشد. متأسفانه، این مورد در مورد اکثر مشاغل صادق نیست زیرا آنها نرم افزار حسابداری مستقل خریداری می کنند. در نتیجه، آنها باید برای عملکردهای اضافی به ادغام های شخص ثالث تکیه کنند.

میزبانی نرم افزار حسابداری شما ابر مدیریت شده درد ناشی از ادغام ابزارهای شخص ثالث با نرم افزار حسابداری شما را از بین می برد. فرض کنید می خواهید حقوق و دستمزد خود را مدیریت کنید، باید این ابزار را با نرم افزار حسابداری خود ادغام کنید تا جریان روان داده ها را مدیریت کنید. این می تواند بهره وری تیم شما را بهبود بخشد و در عین حال دید بهتر و کنترل بیشتری بر داده های خود به شما می دهد.

4. پشتیبان گیری از داده ها

یکی دیگر از مزایای میزبانی نرم افزار حسابداری شما در فضای ابری این است که اکثر مردم از پشتیبان گیری مکرر داده ها چشم پوشی می کنند. هنگامی که نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی می کنید، باید یک ارائه دهنده میزبانی ابری استخدام کنید. اکثر این ارائه دهندگان میزبانی ابری تسهیلات پشتیبان گیری مکرر داده ها را برای کاربران خود فراهم می کنند. شما می توانید از این امکانات استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که در صورت بروز مشکل، اطلاعات شما در دستان امن است.

5. امنیت

هنگامی که نرم افزار حسابداری شما در داخل یک سرور فیزیکی یا پایگاه داده میزبانی می شود، نه تنها مستعد تهدیدات داخلی است، بلکه مستعد حملات خارجی نیز می باشد. در مقابل، زمانی که نرم افزار حسابداری شما بر روی فضای ابری میزبانی می شود، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر دیجیتال ایمن است. بنابراین میزبانی ابری گزینه ای بهتر از سرورهای اختصاصی و سرورهای VPS.

ارائه دهندگان هاست ابری از دوربین های مدار بسته پیشرفته برای نظارت بر مراکز داده خود استفاده می کنند. علاوه بر این، آنها همچنین ویژگی های امنیتی را برای ایمن نگه داشتن داده های ابری شما به صورت دیجیتالی مانند احراز هویت چند عاملی، رمزگذاری، تشخیص نفوذ و سیستم های پاسخ و همچنین DDoS برای ایمن نگه داشتن داده های ابری شما به کار می گیرند.

6. کاهش هزینه

همانطور که در بالا ذکر شد، میزبانی نرم افزار حسابداری شما با مزایای هزینه همراه است. شما نیازی به صرف هزاران دلار برای خرید سخت افزار گران قیمت برای میزبانی نرم افزار حسابداری خود یا استخدام متخصصان ماهر برای مدیریت و به روز رسانی آن ندارید. به علاوه، حتی لازم نیست نگران به روز رسانی سخت افزار باشید. ارائه دهنده هاست ابری شما همه چیز را از طرف شما مدیریت می کند.

بستگی دارد مدل هاست ابری شما انتخاب می کنید، همچنین می تواند تیم IT شما را آزاد کند و بار را از دوش آنها کم کند تا آنها بتوانند به جای نظارت شبانه روزی بر سرورهای داخلی شما، روی فعالیت های ارزش محور بیشتر تمرکز کنند. وقتی هزینه همه این موارد را جمع کنید، می توانید با انتقال نرم افزار حسابداری خود به فضای ابری، هزاران دلار صرفه جویی کنید.

7. مقیاس پذیری

سخت افزارهای فیزیکی مانند رایانه ها و سرورهای اختصاصی می توانند به تدریج منسوخ شوند. برای برآورده کردن نیازهای روزافزون خود باید سخت افزار جدیدتر و بهتری خریداری کنید. این هزینه کل عملیات را افزایش می دهد. خوشبختانه، این مورد در مورد Cloud نیست. شما می توانید به سرعت منابع را به دست آورید و بر اساس نوسان تقاضاها و نیازهای تجاری مقیاس خود را افزایش دهید. این کار مقیاس‌پذیری کسب‌وکارها با راه‌حل‌های مبتنی بر ابر را آسان‌تر می‌کند. اگر تجارت آنها رشد کند، راه حل مبتنی بر ابر آنها با آن رشد می کند. به همین دلیل است که راه حل های مبتنی بر ابر در بین مشاغل در حال رشد بسیار محبوب هستند.

آیا پس از خواندن این مقاله، نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی خواهید کرد؟ اگر چنین است، چه چیزی شما را مجبور کرد که نرم افزار حسابداری خود را در فضای ابری میزبانی کنید؟ آن را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.