منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 حوزه کلیدی که باید بودجه IT خود را در سال 2023 خرج کنید

7 حوزه کلیدی که باید بودجه IT خود را در سال 2023 خرج کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 حوزه کلیدی که باید بودجه IT خود را در سال 2023 خرج کنید

،

7 حوزه برای خرج کردن بودجه فناوری اطلاعات در سال 2023

در اینجا هفت حوزه کلیدی وجود دارد که رهبران فناوری اطلاعات بخش قابل توجهی از بودجه فناوری اطلاعات خود را به آنها اختصاص می دهند و شما نیز باید این کار را انجام دهید.

1: ابر

حتی اگر بیشتر کسب‌وکارها قبلاً به ابر مهاجرت کرده‌اند، برخی هنوز در مرحله انتقال هستند. چه قبلاً حجم کاری خود را به ابر منتقل کرده باشید یا در آینده نزدیک این کار را انجام دهید، رهبران فناوری اطلاعات به ریختن پول در فضای ابری ادامه خواهند داد. فناوری های مبتنی برتجهیزات و زیرساخت.

ابر

بله، شما ضربه تورمی را احساس خواهید کرد زیرا هزینه خدمات ابری نیز افزایش می یابد، اما مزایای ارائه شده توسط ابر بیش از هزینه اضافی را جبران می کند. از مقیاس‌پذیری گرفته تا انعطاف‌پذیری و صرفه‌جویی در هزینه‌های بلندمدت، فناوری‌های ابری می‌توانند به کسب‌وکارها کمک کنند تا بدون پرداخت حق بیمه، آسان‌تر مقیاس شوند.

2: امنیت سایبری

طبق آخرین CIO ایالتی نظر سنجی، 45% رهبران فناوری اطلاعات امنیت سایبری را اولویت اصلی خود می دانند و در نظر دارند بخش عمده ای از بودجه فناوری اطلاعات خود را در سال 2023 صرف آن کنند. تعداد بسیار زیاد حملات امنیت سایبری و نقض داده‌ها که مشاغل را هدف قرار می‌دهند، کسب‌وکارها را مجبور می‌کند بیشتر برای امنیت سایبری هزینه کنند.

این امر از افزایش هزینه های امنیت سایبری سال به سال مشهود است. با وجود رشد آنها بودجه امنیت سایبری هر سال، آنها موفق به مشاهده پیشرفت قابل توجهی در پیشگیری از حملات نشده اند. این نشان می‌دهد که هنوز فضای زیادی برای بهبود وجود دارد، که باید رهبران فناوری اطلاعات را متقاعد کند که امنیت سایبری را جدی‌تر بگیرند. این آنها را وادار می کند که حتی بیشتر برای تجهیزات، فناوری ها و سیستم های پیشرفته هزینه کنند.

هزینه های جهانی امنیت سایبری

گسترش سریع سطح حمله سازمانی، دور نگه داشتن مهاجمان سایبری را برای سازمان ها بسیار دشوار می کند. جستجو برای امنیت دارایی های دیجیتال آنها در سال 2023 نیز ادامه دارد. انتظار می‌رود که مهاجمان سایبری از تکنیک‌های جدید برای جلوگیری از شناسایی و در عین حال انجام تمام آسیب‌ها استفاده کنند. اگر آنها نتوانند حفره هایی را در سیستم امنیتی شما پیدا کنند، می توانند با استفاده از بدافزار ترکیبی یا با هدف قرار دادن تامین کنندگان و فروشندگان شخص ثالث، مجموعه حملات خود را گسترش دهند.

3: تجزیه و تحلیل

داده ها در قلب سازمان امروزی قرار دارند. اگر نمی‌توانید بینش‌های عملی را از مجموعه داده‌های عظیم استخراج کنید و بر اساس آن‌ها تصمیم‌های مبتنی بر داده‌ها بگیرید، پس همه داده‌ها بی‌فایده هستند. برای به دست آوردن بهترین بهره از داده های خود، به ابزارهای تجزیه و تحلیل داده نیاز دارید.

با کمال تعجب، بیش از یک سوم رهبران فناوری اطلاعات قصد دارند بخش قابل توجهی از بودجه فناوری اطلاعات خود را به خرید نرم افزارهای تحلیلی اختصاص دهند. با قدرت داده ها در کنار شما، می توانید به سرعت تغییرات در تنظیمات برگزیده کاربر را تشخیص دهید و با معرفی محصولات و خدمات جدید به این تغییرات پاسخ دهید. در مورد صنعت هم همینطور.

4: اتوماسیون

اتوماسیون همچنان نقش مهمتری در IT ایفا خواهد کرد. پروژه های اتوماسیون فرآیند رباتیک به بخشی جدایی ناپذیر از فناوری اطلاعات تبدیل خواهند شد. موارد استفاده جدید برای RPA در سایر زمینه‌ها نیز ظاهر می‌شود، اما زمان می‌برد تا هر صنعتی در این زمینه از فناوری اطلاعات پیشی بگیرد.

اتوماسیون

اتوماسیون می تواند در زمان و تلاش زیادی صرفه جویی کند و در عین حال کارایی کسب و کار شما را با ساده سازی فرآیندهای تجاری افزایش دهد. این به سازمان شما اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن دقت و سرعت، بیشتر با کمتر به دست آورد. به لطف اتوماسیون، کسب و کار شما می تواند ارزش بهتری را برای مشتریان شما فراهم کند.

5: تجربه مشتری

حوزه ای که به طور کلی توسط رهبران فناوری اطلاعات تاکنون نادیده گرفته شده است، در سال 2023 مورد توجه قرار خواهد گرفت. 27% CIOها گفتند که دوست دارند به فناوری‌های تجربه مشتری روی بیاورند که می‌تواند تجربه‌ای به یاد ماندنی را برای کاربر به ارمغان بیاورد. رهبران فناوری اطلاعات به سرمایه گذاری هنگفت در توسعه یا کسب پورتال های مشتریان و همچنین ابزارهای عامل فروش ادامه خواهند داد.

کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات شما بر اساس ارزیابی خواهد شد توافق سطح تجربه، صرف نظر از کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات شما، آنها باید با نیت کاربر با تجربه مشتری عالی برآورده شوند تا در سال 2023 موفق در نظر گرفته شوند.

6: سخت افزار

هزینه همه چیز از سخت افزار گرفته تا نرم افزار در سال 2023 به شدت افزایش خواهد یافت. بررسی دقیق ساختار قیمت گذاری ممکن است این واقعیت را آشکار کند. اختلالات زنجیره تامین، خرید سخت افزار فناوری اطلاعات را برای مشاغل دشوار می کند. افزایش تورم، کسب‌وکارها را مجبور می‌کند تا با آنچه در حال حاضر دارند کار کنند یا به فناوری‌های جایگزین در دسترس خود پایبند باشند.

هزینه های ICT در سراسر جهان

کسب و کارهای بیشتر و بیشتری از قفل فروشنده خارج خواهند شد. آن‌ها قراردادهای کوتاه‌مدت‌تر را به جای قراردادهای طولانی‌تر که سال‌ها کسب‌وکار شما را به هم پیوند می‌دهند، انتخاب می‌کنند. از رهبران فناوری اطلاعات انتظار دارید هنگام خرید IT محتاط تر باشند. CIOهایی که متخصص هستند مدیریت فروشنده فرصت مناسب را در روابط فروشنده خود بیابید و از آن سرمایه گذاری کنید و در حالی که دیگران در تلاش هستند برنده شوید.

7: کار فناوری اطلاعات

کمبود استعدادهای روزافزون، کسب و کارها را مجبور می کند حقوق های کلانی به کارکنان فناوری اطلاعات پرداخت کنند. حتی اگر آنها موفق به استخدام نامزد مناسب شوند، حفظ آنها به دلیل عدم تعادل عرضه و تقاضا می تواند چالشی سخت باشد.

از آنجایی که تعداد کسب‌وکارهایی که به دنبال استخدام نامزدها هستند، بیشتر از تعداد موجود است، کسب‌وکارها باید کیف پول خود را برای جذب استعدادهای برتر گسترش دهند. این امر رهبران فناوری اطلاعات را مجبور می‌کند تا برای رقابت با غول‌های فناوری هزینه بیشتری کنند.

هزینه یک کارمند

قصد دارید بودجه IT خود را در سال 2023 در چه زمینه هایی خرج کنید؟ آن را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.