منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کنفرانس RSA 2022: 10 محصول امنیتی سایبری چشم نواز که شرکت کنندگان را شگفت زده و شوکه کرد

کنفرانس RSA 2022: 10 محصول امنیتی سایبری چشم نواز که شرکت کنندگان را شگفت زده و شوکه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنفرانس RSA 2022: 10 محصول امنیتی سایبری چشم نواز که شرکت کنندگان را شگفت زده و شوکه کرد

کنفرانس های RSA جایی است که فروشندگان امنیت سایبری جهانی گرد هم می آیند تا محصولات و خدمات جدید خود را به نمایش بگذارند. به همین دلیل است که صدها هزار نفر از علاقه مندان به امنیت سایبری را از سراسر جهان جذب می کند. امسال نیز تفاوتی نداشت. برخلاف کنفرانس RSA در سال 2021 که به صورت مجازی برگزار شد، کنفرانس RSA 2022 یک رویداد فردی بود.

کنفرانس RSA 2022 کجا برگزار شد؟ 6 ژوئن 2022 تا 9 ژوئن 2022 پر مرکز moscone که در سانفرانسیسکو آمریکا، مدیریت هویت و دسترسی، نرم افزار به عنوان یک سرویس، ارتقای امنیت و مرکز عملیات برخی از موضوعات کلیدی بودند که بر کنفرانس امسال غالب شدند.

بیایید برخی از محصولات جدید شگفت انگیز امنیت سایبری را که در کنفرانس RSA امسال معرفی شدند، بررسی کنیم.

1. Fortirecon Fortinet. توسط

Fortinet در مورد محصولات و خدمات امنیت سایبری نیازی به معرفی ندارد. Fortinet با گسترش پیشروی خود در این زمینه، Forticon را در کنفرانس RSA 2022 رونمایی کرد. Fortirecon اساساً یک سرویس محافظت از ریسک دیجیتال است که از قدرت یادگیری ماشینی استفاده می کند و آن را با اتوماسیون و هوش انسانی ترکیب می کند تا تصویر واضحی از خود به شما ارائه دهد. سطح حمله سازمانی،

علاوه بر این، می تواند اطلاعات متمرکز بر دشمن و همچنین محافظت پیشرفته از نام تجاری را برای توانمندسازی کسب و کار شما برای دور نگه داشتن مهاجمان سایبری فراهم کند. این می تواند به شما کمک کند تا ریسک خود را کاهش دهید و مشکلات امنیت سایبری را به سرعت حل کنید.

2. Checkmarx Fusion Checkmarx. توسط

با جریانی بی پایان از آسیب‌پذیری‌های جدید برای رفع، تیم‌های امنیت سایبری شما می‌توانند به سرعت تحت تأثیر این آسیب‌پذیری‌ها قرار گیرند. اینجاست که Checkmarx Fusion به کار می آید. این یک نمای یکپارچه به شما می دهد و اسکن های امنیتی را در طول چرخه عمر توسعه نرم افزار شما اجرا می کند تا به شما کمک کند نقص های امنیتی را بر اساس شدت آنها اولویت بندی کنید. Checkmarx Fusion یک نرم افزار مستقل نیست، بلکه بخشی از Checkmarx one است که یک پلتفرم امنیتی برنامه جامع است. آنچه که Checkmarx Fusion را واقعا متمایز می کند، توانایی آن در اجرای اسکن های چند موتوره و کمک به شما در اولویت بندی ریسک مبتنی بر زمینه و همبستگی است.

3. Hunters SoC توسط Hunters

Hunters Security and Operations Center مدت زیادی است که وجود داشته است، اما تغییرات جدید ایجاد شده در آخرین نسخه آن را به سلاحی موثر در برابر حملات امنیت سایبری تبدیل کرده است. علاوه بر بهینه سازی گردش کار امنیتی و عملیاتی شما، اکنون می تواند کل گردش کار امنیتی و عملیات را خودکار کند. مجهز به فناوری اولویت‌بندی تهدید هوشمند، به لطف امتیاز ریسک، کاهش نویز و قابلیت‌های تزریق داده، می‌توانید به راحتی آسیب‌پذیری‌ها را به ترتیب اولویت سازمان‌دهی کنید.

4. CRS توسط Optiv

این روزها حملات امنیت سایبری آنقدر رایج شده است که دیگر درباره «چه کسی هدف قرار می‌گیرید» صحبت نمی‌شود، بلکه «چه زمانی هدف قرار خواهید گرفت». مطمئن شوید که برای این اتفاق آماده هستید. از آنجایی که اکثر سازمان ها فاقد یک طرح واکنش به حادثه هستند، چندین هفته طول می کشد تا آنها به پایان برسند از حمله سایبری خلاص شوید،

راه حل بازیابی سایبری Optiv اینجاست تا آن را برای بهتر شدن تغییر دهد. CRS پیشرفته Optiv بازیابی از حملات سایبری را تسریع می کند و از فناوری پیشرفته برای محافظت از سازمان شما در برابر حملات آینده استفاده می کند. گردش کار خودکار آن اولویت بندی تهدیدات را آسان می کند. مهمتر از آن، می تواند به طور خودکار از داده های مهم شما در فضای ذخیره سازی ایزوله پشتیبان تهیه کند.

5. SOP 6.0 توسط AppGate

همانطور که کسب‌وکارهای بیشتری از معماری‌های بدون اعتماد استفاده می‌کنند، تقاضا برای راه‌حل‌هایی که این استقرار را تسهیل می‌کنند نیز افزایش یافته است. با استفاده از این روند، AppGate آخرین نسخه خود، SOP 6.0 را منتشر کرده است. این راه حل دسترسی به شبکه بدون اعتماد یک سطح دقیق از کنترل را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد حساسیت کم، متوسط ​​و بالا را برای هر منبع و حجم کاری تنظیم کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند مشخصات ریسک هر دستگاه را در مرحله ورود به سیستم ارزیابی کنند. با SOP 6.0 می توانید حقوق و امتیازات دسترسی را مطابق با امتیاز ریسک تغییر دهید.

6. AVM توسط آرمیس

مدیریت آسیب پذیری دارایی توسط آرمیس امکان کاهش تهدید در سطح شرکت را فراهم می کند. راه حل مدیریت آسیب پذیری دارایی Armis به شما امکان می دهد کل چرخه عمر را از ابتدا تا انتها مدیریت کنید. با استفاده از اتوماسیون، می‌تواند به شما در کاهش زمان مورد نیاز برای عیب‌یابی حملات سایبری نیز کمک کند.

7. API Security Platform 3.0 Anonymous

امنیت API به یکی از موضوعات مورد بحث در محافل امنیت سایبری تبدیل شده است. با افزایش اتکای بیشتر کسب و کارها به APIها، نیاز به امنیت API همچنان افزایش خواهد یافت. Noname آخرین نسخه پلتفرم امنیتی API خود را با تمرکز بیشتر بر الزامات نظارتی معرفی کرده است. کاربران می توانند الگوها و مشکلات را در مناطق مختلف بدون توجه به ترافیک تشخیص دهند. آخرین نسخه همچنین مطابقت با مقرراتی مانند PCI-DSS، PII و موارد دیگر را تضمین می کند.

8. شناسه کوچک توسط BigID

آیا می خواهید سطح حمله سازمانی خود را کاهش دهید؟ آیا می خواهید داده های پرخطر یا داده هایی که استفاده نمی شوند را شناسایی کنید؟ اگر بله، SmallID برای شما مناسب است. این اساسا یک راه حل مبتنی بر ابر است که به شما کمک می کند تا به هر دو این اهداف دست یابید. از آنجایی که برای شناسایی و طبقه‌بندی داده‌ها به فناوری یادگیری ماشین BigID متکی است، کسب‌وکار شما را آسان‌تر می‌کند تا الزامات انطباق را برآورده کند.

9. صادرات داده توسط فیلتر DNS

شناسایی و پاسخ به تهدید همیشه کند و تا حدی اجرا شده است. کارشناس داده های DNS Filter اینجاست تا این مورد را تغییر دهد. با استفاده از این ابزار، می‌توانید داده‌های گزارش فیلتر DNS را به‌طور خودکار استخراج کرده و مستقیماً به راه‌حل نظارت بر امنیت یا اطلاعات امنیتی و سیستم مدیریت رویداد ارسال کنید. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم بگیرید که چه اقدامات و مراحلی را باید انجام دهید.

10. پلتفرم عملیات امنیتی و تجزیه و تحلیل توسط Gurukul

برای کسانی که به دنبال یک راه حل همه کاره هستند، پلت فرم عملیات امنیتی و تجزیه و تحلیل Gurukul یک انتخاب ایده آل است. این راه حل های مختلف SOC مانند SOAR، IAA و UEBA را با قابلیت تشخیص تهدید هویت و پاسخ ادغام می کند. این به شما امکان می دهد از سازمان خود محافظت کنید حمله مهندسی اجتماعی، حملات فیشینگ و سرقت اعتبار و همچنین حملات زنجیره تامین.

کدام محصول امنیت سایبری را در نشست RSA 2022 بیشتر دوست داشتید و چرا؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.