منو سایت

چگونه وب سایت بسازیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه وب سایت بسازیم؟

ساختن یک وب سایت می تواند یک کار دلهره آور به نظر برسد، اما با ابزارها و راهنمایی های مناسب، می تواند فرآیندی آسان و سودمند باشد. چه در حال ساخت یک وبلاگ شخصی یا یک فروشگاه آنلاین باشید، Hostnoc همه چیزهایی را که برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای نیاز دارید فراهم می کند. در این آموزش، شما را از طریق مراحل ساخت یک وب سایت راهنمایی می کنیم که شامل انتخاب نام دامنه و طرح میزبانی، انتخاب قالب وب سایت، سفارشی سازی طراحی وب سایت و افزودن محتوا می باشد.

حتی اگر قبلاً این کار را نکرده اید، می توانید یک وب سایت ایجاد کنید. با Hostnoc، برای ایجاد یک وب سایت عالی که نیازهای شما را برآورده می کند، نیازی نیست در کدنویسی یا طراحی متخصص باشید. پس بیایید شروع کنیم و امروز حضور آنلاین خود را ایجاد کنیم!

نکاتی که باید قبل از ساخت یک وب سایت در نظر بگیرید:

1: CMS پلتفرم مناسب یا سازنده وب سایت را انتخاب کنید:

سیستم های مدیریت محتوا (CMS) و سازندگان وب سایت، دو پلتفرم رایج برای ساخت وب سایت هستند. قبل از تصمیم گیری نهایی، به یاد داشته باشید که تحقیقات عمیقی انجام دهید، زیرا استفاده از بستر مناسب برای نیازهای شما، روند توسعه وب سایت را بسیار ساده تر می کند.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار کامپیوتری برای ایجاد، مدیریت و انتشار وب سایت ها است. از آنجایی که وردپرس قدرت 42 درصد از تمام وب سایت های موجود در اینترنت را دارد، سازنده وب سایت برنامه یا برنامه ای است که روند ایجاد وب سایت ها را ساده تر می کند. سازنده وب سایت توسط هاستینگر یکی از سازندگان وب سایت است که قالب های برتر و رابط کاربری آسان با کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد.

2: دریافت یک برنامه میزبانی وب:

قبل از انتخاب پکیج هاستینگ، در مورد میزبانی تصمیم بگیرید که به بهترین وجه خواسته های شما را برآورده کند. اگر از پلتفرمی مانند وردپرس استفاده می کنید، ممکن است بخواهید به چندین گزینه میزبانی وب CMS نگاهی بیندازید، زیرا آنها خدماتی را ارائه می دهند که به طور خاص برای سایت های CMS بهینه شده اند. خوشبختانه، اکثر سازندگان وب سایت و میزبانی وب شامل ثبت دامنه در برخی از سطوح قیمتی خود می شوند. با این حال، دریافت نام دامنه خود به تحقیقات بیشتری نیاز دارد.

3: یک نام دامنه منحصر به فرد را انتخاب کنید:

در مرحله آخر یک نام دامنه منحصر به فرد برای وب سایت خود انتخاب کنید. علاوه بر اینکه برای ناوبری وب سایت مهم است، نام دامنه شخصی به برندسازی کمک می کند. نام های دامنه به یاد ماندنی همچنین می توانند ترافیک ارگانیک بالایی ایجاد کنند.

چگونه وب سایت بسازیم؟

هنگامی که پلتفرم، میزبانی و دامنه راه‌اندازی شد، وقت آن است که وب‌سایت خود را بسازید. استفاده از سازنده وب سایت برای ایجاد یک وب سایت بسیار آسان است. به عنوان مثال، سازندگان وب‌سایت آنلاین رایگان یک رابط کاربری ساده را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید طرح‌بندی و محتوای خود را طراحی کنید. در اینجا نحوه ایجاد وب سایت خود آورده شده است:

  • یک الگو را انتخاب کنید و یک صفحه اصلی ایجاد کنید.
  • صفحات و بخش های دیگر را اضافه و سفارشی کنید.
  • ناوبری را در وب سایت خود بهبود بخشید.
  • عناصر بصری را به صفحه وب خود اضافه کنید.
  • ذخیره کنید و وب سایت شما آماده انتشار است.

در صورت تمایل به در تماس باش اگر با مشکلات فنی روبرو هستید، به صورت زنده به ما بپیوندید. اگر فرآیند طراحی بر شما غلبه کند، هاستنوک خدمات تخصصی ارائه می دهد که از مشاوره و آموزش وردپرس تا مدیریت کامل وب سایت و خدمات تخصصی SEO را شامل می شود. پس برای چی منتظری؟ بیایید از امروز شروع کنیم!